Popular categories

Sold

Staňte se farmářem - celodenní program

Ještě nikdy si nezkusil práci na farmě, kydání, sedlání nebo péči o koně, ale láká ho to? Darujte mu zážitek na farmě- stane se rančerem na jeden den! Čeká ho celodenní program na farmě a o zábavu nebude nouze. Seznámí se se všemi koňmi ze stáje a po tom půjde stavět ohradu, čistit pastvy, napájet koně, krmit atd. Odpoledne, po krátké instruktáži v jízdárně, se vydá na kouzelnou vyjížďku na koni do přírody. Vychutná si nejkrásnější pohled na svět, který je, jak známo, jedině z koňského sedla.
Stane se farmářem se vším všudy, projede se totiž i traktorem, parááááda! Změní snad po tomto úžasném farmářském dni své povolání a pořídí si vlastní statek?
 
Obecný program zážitku
  • Žije ve městě, ale vůně hnoje mu není úplně cizí? Neštítí si vzít do ruky vidle a ukázat své umění? Nebo je to typický kancelářský pracovník, který by si zasloužil vypnout hlavu a zkusit něco nového? Ať se stane farmářem na jeden den a věřte nebo ne, na tento zážitek jen tak nezapomene. Stavění ohrad, krmení, sedlání nebo třeba vyjížďka na koni? To všechno ho čeká a nemine. Zažije ten nejkrásnější pohled na svět z koňského sedla a naučí se, jak o koně správně pečovat. Všechny koně ze stáje bude znát jménem a oni mu budou řehtat na pozdrav. Po tomto dni bude moct říct, že ví, co obnáší práce na statku, protože se dokonce projede i traktorem. Prostě farmářská parááááda!
  • Použijte slevový kupon zde - 15% na vše a Vaše cena bude 849 kč.
adrop.cz

Datum: 

02.11.2018 - 09.11.2018

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

849,00 Kč