Popular categories

Soukromý kurz vaření vietnamské kuchyně

Milujete vietnamskou kuchyni a chtěli byste si umět ta nejlepší jídla uvařit sami? Aby ne, když vietnamské pokrmy platí za jedny z nejzdravějších na světě, a ještě tak skvěle chutnají! Navštivte kurz vaření vietnamské kuchyně, kde se vás ujmou ti nejpovolanější – učit vás budou totiž přímo vietnamské kuchařky. Suroviny a informace tak budete mít z první ruky. Projekt Rejža doma spojuje kulturní a gastronomický zážitek v jeden.
Zatímco se budete učit vařit tradiční pokrmy, dozvíte se ještě hromadu zajímavosti z vietnamské kultury a různých tradic a zvyklostí, které se s jídlem mnohdy prolínají. Protože jídlo tady rozhodně není jen nutnost, ale dovoluje rodině trávit čas společně a také je hlavním prvkem oslav a svátků. Skvělý dárek pro všechny gurmány, kteří jsou v kuchyni jako doma.


Obecný program zážitku

  • Podle vybrané varianty se bude kurz buď konat v Praze na jednom z předem domluvených míst (tedy doma u vybraných kuchařek), nebo rovnou u vás doma. Při první možnosti nakouknete do autentické vietnamské kuchyně. Při druhé možnosti se naučíte vařit s nádobím, na které jste zvyklí. Svoje kouzlo mají obě varianty.
  • Suroviny řešit nemusíte, ty pro vás obstarají kuchařky. Pak už na vás čekají 3–4 hodiny vaření a dozvídání se nových informací o surovinách, pokrmech i zajímavostech vietnamské kultury. Na konci si na svých výtvorech samozřejmě také pochutnáte. Dobrou chuť!

adrop

Datum: 

27.03.2023 - 31.12.2023

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

4 590,00 Kč