Popular categories

Šachové kurzy a zápasy s mistrem

Při tomhle zážitku nahlédnete pod pokličku šachu, jak ho neznáte. Ať už zvolíte hru s mezinárodním mistrem, nebo vicemistrem ČR v šachu, rozhodně posunete svou hru na úplně jinou úroveň. Bez dřiny to ale nebude. Vsaďte se, že vás mistři porazí i se zavřenýma očima! A že místo hry nasajete raději trochu faktů? V tom případě pro vás máme nahlédnutí do zajímavostí z historie i šachových perliček.


Obecný program zážitku

  • Základní kurz, kterým vás provede Pavel Vávra, mezinárodní mistr v šachu, vás provede vším, co pro pořádnou hru potřebujete znát. Od základních postupů až po mat.
  • Hra s mistrem nabízí soukromou šachovou partii s Pavlem Vávrou, mezinárodním mistrem v šachu, se kterým si otestujete svoji úroveň. A dost možná vás porazí i poslepu. Nebo ne?
  • Hra s vicemistrem otestuje vaše schopnosti až na dřeň. Zahrajete si Lukášem Černouškem, vicemistrem ČR v šachu. Vyhraje, i když se nebude koukat na šachovnici?
  • Magické šachy vás vezmou na 120minutový výlet do zajímavostí ze světa šachu. O perličky tu nouze nebude.
  • Legendy šachu vás během 120 minut provedou klíčovými okamžiky zápasů mistrů jako byli Capablanca, Fischer, Kasparov a dalších. To vše s poutavými komentáři.

adrop

Datum: 

28.03.2023 - 31.12.2023

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

3 771,00 Kč