Popular categories

Sold

Paintball – Predator HUNT, lov začíná

Jen si vzpomeňte, jak počechral jediný Predátor celou speciální vojenskou jednotku, plnou zkušených, drsných a po zuby ozbrojených vojáků. A proti vám a vašim spolubojovníkům jich bude během Predator Hunt stát hned několik! Tenhle paintballový zápas se vám vryje do paměti jako ten nejtvrdší souboj, jaký jste kdy na paintballovém hřišti svedli.
Ocitnete se v paintballové bojové zóně, kde přežijí jen ti nejlepší. A ti, kteří mají největší štěstí. I paintballoví Predátoři jsou skvěle vycvičení a zkušení, takže vás čeká opravdu tuhý boj. Možná vám bude srdce tlouct až v krku, ale musíte zachovat chladnou hlavu. Nejste na to přeci sami, jste součástí týmu.
Při Predator Hunt paintballu nečekejte slitování! Ani vy ho nesmíte mít. Predátoři jsou přirození lovci. Lovci lidí. A vy jste nyní lovci Predátorů. Můžete si dokonce vybrat, zda budete bojovat v Praze či Benešově. Popadněte paintballku a ukažte predátorům, zač je toho pozemšťan!


Průběh zážitku:

  • Instruktoři vám zapůjčí vybavení(paintballová zbraň, termální maska, overal, rukavice a vesta) a těm, kteří paintball ještě nikdy nehráli, vysvětlí, jak ovládat zbraň a na co si dát pozor. Poté vám bude vyložen scénář a vysvětleny pravidla hry Predator Hunt. Pak začne boj. Komunikujte se spoluhráči a bojujte jako lvi! Hodně štěstí.

Zážitek obsahuje:

  • 4 hodiny paintballové hry Predator Hunt
  • Kompletní vybavení (paintballová zbraň, termální maska, overal, rukavice a vesta)
  • Aktivní zapojení našich organizátorů jako PREDÁTORŮ
  • Kuličky na celou akci (400 ks)
  • Paintballová hra podle scénáře + příslušné rekvizity
  • Vojenskou techniku zapojenou do hry (vojenská základna Benešov)

Minimální počet osob:
10 osob (600 Kč doplatek za každou chybějící osobu do minimálního počtu). 10 osob je minimum i z pohledu zábavnosti scénáře. 1500 Kč/osoba.

stips

Datum: 

24.01.2023 - 20.01.2024

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

1 500,00 Kč