Popular categories

Online kurz vaření s šéfkuchařem – česká kuchyně

Nemůžete se teď stavit k babičce pro poctivou kulajdu a další české klasiky? Využijte čas k vybroušení svých kulinářských schopností, a příště na oběd budete zvát vy. Darujte (si) zážitek, který roztančí všechny chuťové buňky a naučte se vařit pod vedením kuchařského profíka Ondřeje Moliny. Ondra několik let cestoval po světě, kde sbíral inspiraci a posouval své kuchařské umění po boku michelinských kuchařů. A o své know-how se rád podělí v online kurzu vaření, při kterém vás provede přípravou tříchodového menu a odpoví na vaše dotazy. Po absolvování vám nikdo neuvěří, že jste se nenarodili s vařečkou v ruce.


Obecný program zážitku

  • V pohodlí svého domova se pod taktovkou zkušeného kuchaře naučíte vařit tříchodové menu složené z následujících pokrmů:
  • Kulajda – výborná hustá polévka s houbami a koprem, která vybízí ke gastronomickému patriotismu.
  • Kuře na paprice – tradiční hlavní chod, který má kořeny ještě v Rakouském císařství, si připravíte s lahodnými bramborovými plackami.
  • Povidlové buchty – sladká tečka na závěr v podobě klasických kynutých buchet nesmí chybět.
  • Kurz je živě streamovaný ale součástí ceny jsou také unikátní předtočená videa, ve kterých jsou detailně zachyceny komplikovanější části receptu. Na kurz si vyhraďte čas přibližně 3 hodiny. Seznam potřebných surovin vám včas dodáme, aby vám nic nebránilo v cestě za dokonalým obědem. Maximální počet účastníků kurzu je 6 osob, takže se nebojte, že by se Ondra nemohl dostatečně věnovat vašim dotazům.

adrop

Datum: 

06.11.2021 - 31.12.2022

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

1 210,00 Kč