Popular categories

Sold

MagFed paintball pro 8 osob

Paintballový military nářez
Není lepšího místa, kde si zahrát MagFed paintball (nebo i obyčejný paintball), než je rozlehlá vojenská základna v Benešově. K dispozici budete mít paintballové repliky skutečných zbraní s dolním plněním. Střelivem musíte šetřit, jelikož máte jen omezený počet zásobníků o kapacitě 19 paintballových kuliček a mohlo by se tak snadno stát, že zůstanete bez munice uprostřed bitevního zmatku.
Pak už můžete svému týmu pro MagFed paintball posloužit snad jen jako živý cíl pro odvedení pozornosti nepřítele. Pravda, tak můžete také odvést kus dobré práce a užít si vzrušující hru. Kličkování mezi střelami je nepochybně adrenalinový zážitek. Ale ruku na srdce, v boji je každá aktivní zbraň k nezaplacení. Proto pečlivě miřte, zbytečně se nevystavujte palbě a spolupracujte se spoluhráči. To je nejlepší způsob, jak protivníkům zatnout tipec a ovládnout hřiště.
Upozorňujeme, že MagFed paintball může být velmi návyková zábava! Paintball slouží nejenom k zábavě s přáteli, ale skvěle poslouží i jako vynikající teambuilding s vašimi kolegy. Co k tomu dodat? Snad jen, že MagFed paintball není jen o zábavě, ale i o sportu. Víte, kolik při takové přestřelce spálíte kalorií? A neustálým se přemisťováním na lepší palební pozici posílíte svaly, o kterých jste možná ani nevěděli.


Průběh zážitku:

  • Abyste měli dostatek času na přípravu, je lepší dorazit na místo konání MagFed paintballu 10-15 minut předem. Organizátoři hry vám dodají veškeré vybavení, přiblíží pravidla hry a jistě přispějí i radami, jak se chovat na bojišti, abyste si hru co nejvíce užili. V případě, že jste v paintballu nováčci, předvedou vám, jak zacházet s paintballovou zbraní.

Zážitek obsahuje:

  • MagFed paintball pro 8 osob
  • 3 hodiny hry
  • Neomezená munice (68.cal)
  • Kompletní vybavení (Tippmann TMC s pohonem, taktická vesta se zásobníky, termální maska, overal a rukavice)
  • Služby organizátora

stips

Datum: 

01.03.2023 - 25.02.2024

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

8 000,00 Kč