Popular categories

Korejský čajový rituál – online kurz

Základy přípravy čajů máte v malíku a chcete rozvinout své vědomosti ještě o kus dál? Představujeme vám ideální zážitek pro všechny milovníky a milovnice čaje – kurz, na které poznáte pravý korejský čajový rituál s energizujícím zeleným čajem. Online lekcí vás provede čajový mistr Jaromír Horák, zakladatel spolku Čajomír a vítěz přípravy čaje na Tea Master Cupu ČR 2016.
Na zážitkovém online kurzu se naučíte, jak připravit čaj a vychutnat ho do posledního doušku. Takový čajový obřad totiž není jen tak. Osvojení tohoto umění vyžaduje léta cviku. Než je každý pohyb a gesto naprosto v souladu s prastarými tradicemi, chvilku to trvá. A to je dobře! Jako bóóóónus se naučíte i trpělivosti a zkultivujete mysl i ducha.


Obecný program zážitku

  • Zážitkový kurz přípravy čaje můžete absolvovat odkudkoli. Vše probíhá online. Stačí, když se v domluvený čas připojíte k videohovoru a můžete začít. Během 2 hodin se naučíte, jak korejský čajový rituál probíhá a dozvíte se spoustu tajných triků. Čajový mistr Jaromír vám navíc rád zodpoví všechny dotazy, které vás k přípravě čaje napadnou.
  • K přípravě dostanete 2 vzorky čerstvých čajů, na kterých si ukážete, jak takový tradiční čajový rituál vypadá.
  • Zvolit můžete buď variantu bez nádobí, nebo s nádobím. U varianty s nádobím vám před kurzem zašleme čajový set s keramickou konvičkou a čtyřmi miskami. Krásný dárek pro všechny milovníky a milovnice čaje
  • Na kurz si vyhraďte přibližně 90 minut času.

adrop

Datum: 

28.07.2022 - 31.07.2023

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

1 135,00 Kč