Popular categories

Kavárna POTMĚ se Světluškou

Co takhle vyrazit na kávu s nějakou známou osobností? A co kdyby většina z ceny šla na pomoc zrakově postiženým? Nám to zní jako dokonalá kombinace. Tenhle netradiční zážitek není jen pro chlapy, ale úplně pro všechny, kteří se rádi setkávají nad hrnkem něčeho dobrého a hlavně - mají rádi překvapení. Dopřejte mu možnost vyrazit sám nebo ve skupině až 3 osob do kavárny zcela ponořené do tmy! A kde že máme to překvapení? U stolu totiž nebudou sami. Připojí se k nim ještě čtvrtý host, ne jen tak ledajaký. S partou posedí některá z českých známých osobností a když budou chtít můžou se podle hlasu pokusit uhodnout, o koho se jedná. Na několik hodin si vyzkouší, jaké to je spoléhat se na jiné smysly, než jenom zrak. Parádní zábava zaručena!


Obecný program zážitku

  • Kavárna POTMĚ je jedinečný koncept, kde panuje absolutní tma a obsluhou jsou zde zrakově postižení. Tak trochu se tedy obracejí role vidících a nevidomých - hosté, jakožto vidící, se najednou stávají zcela odkázání na svůj sluch a hmat a také na nevidomou obsluhu, která se v zatemněném prostoru orientuje naprosto suverénně.
  • Pobyt v Kavárně POTMĚ je určen pro 1 až 3 osoby, které spolu budou sedět u jednoho stolu. Posezení navíc zpříjemní rovnou šest českých známých osobností z řad herců, zpěváků, moderátorů nebo sportovců, kteří Světlušku dlouhodobě podporují. Dopředu však nikdo nebude vědět, které známé osobnosti do Kavárny POTMĚ zavítají. Bude nachystáno šest stolečků a u každého bude sedět někdo jiný - u všech stolků se pak všechny skupinky prostřídají a všichni si tak popovídají se všemi slavnými osobnostmi. Užijou si parádní zabavu a aby na tento zážitek nikdy nezapomněli, domů si odnesou společnou fotku.

adrop.cz

Datum: 

03.08.2020 - 31.12.2020

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

2 490,00 Kč