Popular categories

Havajská masáž LOMI LOMI

Pohodlné lehátko, měkké ručníky, vůně a teplo - óóóó, to je relax. Báječné chvíle odpočinku při havajské masáži jistě ocení každý stresem zmítaný pracant. Konečně vypne a vychutná si sladkou přítomnost, zatímco si nechá jemně masírovat tělo ladnými, téměř až tanečními, pohyby. Tato léčebná terapie pochází z Havajských ostrovů a své základy našla v tradičním tanci, pro který je typický ladný pohyb předloktí. Havajská masáž “Lomi Lomi”, která v překladu znamená “laskavé ruce” je založena na rytmickém pohybu prstů, dlaní, ale i předloktí a loktů. Pro zpříjemnění se přikládají také nahřáté lávové kameny, které ještě více uvolňují tělo, a používají se aromaterapeutické oleje pro zklidnění rozhárané mysli. Z toho bude v sedmém nebi!


Obecný program zážitku

  • Každý z nás určitě někdy zažil ten pocit, kdy je toho na něj prostě příliš. A každý z nás si také občas zaslouží chvilku, při které se nechá rozmazlovat. Pokud chcete dopřát svému gentlemanovi zážitek, na který nezapomene, darujte mu havajskou masáž Lomi Lomi, při které zažije relax, o kterém se mu bude ještě dlouhou dobu zdát.  Pohodlné léhátko, příjemná hudba v pozadí, měkké ručníky a nezapomenutelná vůně! To všechno nadchne vašeho požitkáře při tomto zážitku. Aromaterapeutické oleje zklidní jeho mysl a lávové kameny uvolní jeho přepracované tělo.
  • No a proč se téhle masáži říká Lomi Lomi? V překladu to znamaná "laskavé ruce" a přesně ty se budou vašeho gentlemana dotýkat. Relaxační zážitek mu můžete dopřát v Plzni, Pardubicích či Třebíči. A na jak dlouho? Na výběr máte od jedné hodiny po dvouhodinovou masáž. Při tomto zážitku si róóóózhodně odpočine!

adrop

Datum: 

16.02.2020 - 31.03.2020

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

749,00 Kč