Popular categories

Dobrodružná expedice ve virtuální realitě

Probuďte v sobě dobrodruhy a vrhněte se do řešení zapeklitých úkolů na expedicích v Egyptě, Řecku, Persii nebo dokonce v Říši divů. Jakmile nasadíte VR brýle, otevře se před vámi herní svět plný výzev, logických úkolů a úžasných dobrodružství. K úspěšnému splnění mise potřebujete jen sehraný tým 2 nebo 4 hráčů, pořádnou porci důvtipu a hodinu času. Objevíte se na nádherných místech a díky skvělé grafice a ovládání garantujeme, že při šplhání pocítíte závrať, jako byste byli opravdu ve výšce.
Skvělý dárek pro všechny dobrodružné hračičky.

  • Obecný program zážitku

Hráče čekají logické úkoly a týmová práce, díky které vyřeší úkol v jedné z následujících her:

  • Egypt – Escape the Lost Pyramid: Píše se únor 1928 a expedice se sirem Beldonem Fryem v čele zmizela beze stopy. Než se tak stalo, pátral čtyřčlenný tým po ztracené pyramidě královny Nebky. Respektive po artefaktu, který se měl skrývat uvnitř. Nejenže nic nenalezli, ale poté nebyli k nalezení ani oni sami. Díky moderním technologiím se můžete v simulaci rekonstruované ze vzorků DNA ocitnout v jejich kůži a objasnit, co se při expedici přihodilo. A u toho rovnou objevit to, po čem tak usilovně pátrali. Celý příběh se odehrává v podmanivém světě Assassin's Creed. Jdete do toho?
  • Řecko – Beyond Medusa's Gate: Díky simulačnímu programu jste se ocitli v roce 455 před naším letopočtem, v době výmluvných filozofů, nemilosrdných bohů a smrt prorokujících orákul. Vaším úkolem je najít skrytý artefakt, který se nachází kdesi v jeskyni na Peloponéském poloostrově. Je možné, že je to legendární loď hrdinných Argonautů? Vydejte se do antického Řecka a najděte, co musíte najít.
  • Persie – The Dagger of Time: Přeneste se do světa Prince of Persia. Právě jste byli povoláni do Pevnosti času, a musíte zastavit zlomyslného Magiho. Pro tento účel získáte Dýku času, díky které se dostanete do Komnaty přesýpacích hodin a pak ji použijete i ke zneškodnění Magiho. Sami ale jen těžko uspějete. Týmová práce je naprosto nezbytná.
  • Říše divů – Alice in Wonderland Stories, Crazy Clockwork: Po nasazení VR brýlí spadnete králičí norou a ocitnete se v Říši divů mezi šachovými figurkami a hracími kartami. Čas přestal existovat a z dříve barevného světa se začínají vytrácet barvy. Pokud nestihnete opravit hodiny, nedopadne to dobře. Stihnete to?

Hru si vyberete až na místě, času na rozmýšlení tak máte spoustu. Na vyřešení herní zápletky pak budete mít přesně hodinu. Sami nemáte šanci to zvládnout. Sestavte silný tým o 2 nebo 4 osobách a ponořte se do toho!


adrop

Datum: 

28.03.2023 - 31.12.2023

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

1 398,00 Kč