Toto jsou dnešní nejlepší nabídky. Denně procházíme stovky obchodů a hledáme jen to, co se skutečně vyplatí. Pokud jste našli nabídku, která zde není, přidejte ji sem a sdílejte ji s námi!

Obrázek uživatele novabotanika

Dárek za jedničku z biologie na vysvědčení

Časopis Nová Botanika - nabídka super slevy na předplatné

Máte doma nadšence do přírody a chcete mu/jí dát skvělý dárek za vysvědčení? Zkuste předplatné nového unikátního populárně-naučného časopisu Nová Botanika.

Pro studenty máme speciální nabídku za jedničku z biologie na vysvědčení. Ušetřete 50 % na předplatném tištěné i elektronické verze. Skvělý časopis vychází 2x ročně a může přijít přímo do Vaší poštovní schránky. Místo 300,- Kč nyní jen za 150,- Kč vč. DPH. Jako bonus získáte e-verzi časopisu zdarma. Napište NBTISKJEDNICKA na predplatne@novabotanika.eu.

Chcete spíše elektronickou verzi? Máme ji pro Vás za jedničku z biologie opět za 50 %. Dvě čísla pouze za 49,- Kč vč. DPH. Napište NBELJEDNICKA na predplatne@novabotanika.eu. Nabídka platí do 2.7.2018.

 

Časopis Nová Botanika přináší zajímavosti ze světa rostlin. Objevujte krásu a rozmanitost rostlin. Poznejte nejnovější technologie a objevy. Inspirujte se tipy pro Vaši zahradu. Seznamte se s výsledky vědeckého bádání. Navštivte botanické zahrady. Vyzkoušejte tradiční i méně známé léčivé rostliny. To vše a mnohé další na Vás čeká v časopise Nová Botanika. Poznejte svět rostlin, jak jej neznáte. www.novabotanika.eu.

Datum: 

18.06.2018 - 02.07.2018

Kategorie: 

Částka: 

150,00 Kč