Toto jsou dnešní nejlepší nabídky. Denně procházíme stovky obchodů a hledáme jen to, co se skutečně vyplatí. Pokud jste našli nabídku, která zde není, přidejte ji sem a sdílejte ji s námi!

Obrázek uživatele TSV

Avent Sterilizátor do mikrovlnky

Dnes jsme také našli něco pro maminky - Avent Sterilizátor do mikrovlnné trouby Express. Tento sterilizátor se běžně prodává za cenu nad 900 Kč. Vy ho nyní můžete mít za 549 Kč.

Cenové srovnání zde.

Tento sterilizátor přináší výhody parní sterilizace s využitím mikrovlnné trouby. Stačí přidat 200 ml vody a teplo mikrovlnné trouby vysterilizuje obsah i ve dvou minutách. Obsah zůstává sterilní až 24 hodin, pokud není sterilizátor otevřen.

K čemu vlastně sterilizátor?

Správná hygiena má v péči o novorozeně nezastupitelné místo. Špatně omyté lahvičky, dudlíky, odsávačka i ostatní potřeby mohou v žaludku miminka způsobit nepříjemné pocity, případně i průjem. Abychom vám pomohli s péčí o miminko, doporučujeme vám parní sterilizaci v elektrickém sterilizátoru nebo sterilizátor do mikrovlnné trouby. 

Parní sterilizace je nejbezpečnější, nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak dokonale zničit všechny bakterie. Stejný princip sterilizace se používá i v nemocnicích. 
Intenzivní teplo z horké páry zničí během chvilky všechny bakterie. Vnitřní mřížka je speciálně navržena tak, aby bylo možno sterilizovat odsávačku mateřského mléka včetně příslušenství. 
Stačí jen přidat vodu, naskládat dovnitř všechny předem omyté součásti a zapnout.
 

Datum: 

10.10.2014 - 17.10.2014

Kategorie: 

Částka: 

549,00 Kč