Toto jsou dnešní nejlepší nabídky. Denně procházíme stovky obchodů a hledáme jen to, co se skutečně vyplatí. Pokud jste našli nabídku, která zde není, přidejte ji sem a sdílejte ji s námi!

Obrázek uživatele TSV

Paco Rabanne 1 Million tester - doprava zdarma

Pokud přemýšlíte o dárku k Valentýnu v podobě parfému či nějaké kosmetiky tak se podívejte na tuto nabídku. Jedná se o pánský parfém Paco Rabanne 1 Million.

Parfumérie Elnino má akci na tester (parfém dostanete v neoriginální krabičce) za cenu 1135 Kč. Není to úplně nejlevnější cena trhu (cenové srovnání je zde), ale objednáním tohoto parfému (a čehokoli jiného k tomuto parfému) máte automaticky dopravu zdarma. Čímž se tato nabídka stává konkurenceschopnou.

Pro ni zde máme nabídku na 3 toaletní vody od Bvlgari za cenu 745 Kč - Toaletní voda Bvlgari mini set 15ml Edt Omnia Amethyste + 15ml Edt Omnia Crystalline + 15ml Edt Omnia Coral. Na set se podívejte zde.

Navíc se můžete na webu Elnino zúčastnit soutěže o slevu 14% nebo lístky na premiéru filmu 50 odstínů šedi. Pro účast v soutěži nemusíte nic koupit - jen vyplnit formulář, který najdete na tomto odkazu.

Datum: 

31.01.2015 - 07.02.2015

Kategorie: 

Částka: 

1 135,00 Kč