Toto jsou dnešní nejlepší nabídky. Denně procházíme stovky obchodů a hledáme jen to, co se skutečně vyplatí. Pokud jste našli nabídku, která zde není, přidejte ji sem a sdílejte ji s námi!

Obrázek uživatele TSV

Creative Airwave repro - sleva 500 Kč

Gigacomputer vyprodává reproduktory Creative Airwave a my pro vás máme slevový kód, který vám tyto inovativní výrobky zlevní.

Na výběr máte:

Creative Airwave (na fotografii) - obvyklá cena na trhu 1500, sleva v Gigacomputer po použití slevového kódu 899 Kč. Cenové srovnání je zde. Pro více informací klikněte na odkaz KUP TEĎ.

Creative Airwave HD - obvyklá cena na trhu 2000, sleva v Gigacomputer po použití slevového kódu 1099 Kč. Cenové srovnání je zde. Pro více informací klikněte na odkaz kup teď.

Creative Soundblaster AXX 2 druhy - SBX 10 obvyklá cena na trhu 3000, sleva v Gigacomputer po použití slevového kódu 1988 Kč. Cenové srovnání je zde. Nebo SBX 20 obvyklá cena na trhu 3000, sleva v Gigacomputer po použití slevového kódu 2488 Kč. Pro více informací klikněte na odkaz kup teď

Creative Airwave  - chytré funkce, které zjednoduší váš život. Zahrnuje technologii NFC pro spárování jediným dotykem. Lze jej používat zcela bezdrátově prostřednictvím Bluetooth®. Svou hudbu můžete poslouchat také na cestách, protože tento reproduktor je vybaven dobíjecí vestavěnou baterií. Všechny tyto skvělé funkce můžete mít ve čtyřech výrazných barvách.

  • Integrovaný vstup Aux-in
  • Vyražte na cestu a hudbu si vezměte s sebou 12 hodin nepřetržité hudby
  • Baterii lze snadno dobít prostřednictvím standardního připojení Micro USB

 

Slevový kód, který vám zlevní tyto výrobky na námi uváděné je CREATIV-REPRO234 a vkládejte jej do pole Objednací kód.

 

Datum: 

28.01.2015 - 10.02.2015

Kategorie: 

Částka: 

899,00 Kč